Навчальний курс «Система державної допомоги в Україні» у Харкові.

Навчальний курс «Система державної допомоги в Україні» у Харкові.

31 січня та 1 лютого 2019 року у Харкові відбудеться навчальний курс «Система державної допомоги в Україні», що проводиться Антимонопольним комітетом України (АМКУ) та Проектом технічної допомоги ЄС «Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги».

Курс «Система державної допомоги в Україні» охоплює теми, які є необхідними для розуміння усіма сторонами, що беруть участь у впровадженні та застосуванні правил державної допомоги, встановлених Законом України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» та відповідними нормативно-правовими актами.

Метою навчального курсу є огляд концепції державної допомоги та критеріїв, що визначають поняття «державна допомога» та його застосування в практиці, принципів і критеріїв оцінки відповідності. Особливу увагу буде приділено процедурам державної допомоги, включаючи зобов’язання надавачів державної допомоги повідомляти про її надання АМКУ – органу контролю державної допомоги в Україні.

Курс дозволить учасникам ознайомитися з положеннями Угоди про Асоціацію, укладеної між Україною та ЄС у сфері державної допомоги, зокрема із зобов’язаннями, що випливають із застосування положень цієї Угоди в наданні підтримки українській економіці, а також забезпечить загальний огляд найважливіших характеристик системи контролю державної допомоги ЄС.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *