Щодо законопроекту №5648

Щодо законопроекту №5648

Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу надав позитивний висновок щодо законопроєкту №5648.

Керівник Проекту “Підтримка Антимонопольного комітету України у впровадженні правил державної допомоги”- пан Штефан Сабау – зазначив:”Проект вітає новину про те, що прийняття початкової стадії процесу підготовки законопроекту № 5648 – зміни до «Закону про державну допомогу суб’єктам господарювання в Україні» (ЗДД) пройшло успішно. Це важливий крок вперед

✅Беручи до уваги досвід, накопичений Антимонопольний комітет України у застосуванні правил державної допомоги, Проект переконаний у необхідності внесення змін до системи контролю допомоги, зокрема для того, щоб забезпечити її оновлення та покращити ефективність.

Насправді, такі механізми є досить незамінними в контексті побудови сучасної ринкової економіки та забезпечення більш ефективних бюджетних витрат на основі об’єктивних правил в Україні. Поправки до ЗДД були розроблені таким чином, щоб заходи державної допомоги гарантували, що адміністрація розсудливо використовує державні ресурси для сприяння впровадженню бажаної економічної та соціальної політики”

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *