Ще один державний орган долучився до роботи над критеріями для розгортання мереж широкосмугового доступу

Ще один державний орган долучився до роботи над критеріями для розгортання мереж широкосмугового доступу

Антимонопольний комітет продовжує плідно працювати над розробкою критеріїв оцінки допустимості державної допомоги для різних сфер економічної діяльності. 

Протягом березня 2023 року триває активна розробка Проекту Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги для розгортання  мереж широкосмугового доступу. 

До обговорення Проекту Критеріїв долучилися фахівці Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), оскільки даний орган здійснює державне регулювання в зазначеній сфері. 

Під час робочої наради експерти Проекту ЄС SESAR,  АМКУ та НКЕК обговорили особливості термінології існуючої законодавчої бази для цієї сфери та її відмінності від законодавства ЄС. 

В НКЕК зазначили, що в межах своїх повноважень теж працюють над приведенням законодавства у відповідність до норм ЄС, розуміють важливість роботи з розробки Проекту Критеріїв та готові допомогти розібратися в складній і постійно прогресуючій сфері. 

Нагадаємо, що  15 березня експерти Проекту ЄС SESAR обговорили з АМКУ та Мінцифри Проект Критеріїв оцінки допустимості у сфері широкосмугових мереж

 28 березня експерти Проекту ЄС SESAR проведуть вебінар, під час якого будуть детально розібрані практичні кейси з оцінки допустимості державної допомоги у сфері розгортання широкосмугових мереж доступу.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *