Тренінг у Тернополі

Тренінг у Тернополі

Що необхідно знати про державну допомогу та про яку підтримку за рахунок державного і місцевих бюджетів необхідно повідомляти Антимонопольний комітет України?

8-9 листопада у Тернополі відбудеться тренінг для представників Південно-Західне міжобласне територіальне відділення АМКУ, органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та бізнесу.

Експерти Проекту, разом із Головою Антимонопольного комітету України Пищанскою Ольгою, Першою заступницею Голови Комітету Ольгою Музиченко та спеціалістами Департаменту державної допомоги АМКУ, допоможуть фахівцям із Тернополя та області розібратися в питаннях, що стосуються застосування законодавства про держдопомогу.

Основні теми для обговорення:

✔ Поняття державної допомоги

✔ Повідомлення про державну допомогу

✔ Розгляд практичних справ АМКУ

✔ Актуальні питання та пропозиції від місцевої влади і бізнесу

Реалізація Закону “Про державну допомогу суб’єктам господарювання” є важливою складовою Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також необхідним інструментом зміцнення економіки.

📌 Запрошуємо представників бізнесу та ЗМІ до зустрічі з керівництвом АМКУ та експертами Проекту.

Прес-брифінг: 8 листопада, 11:45 Тернопіль вул. Грушевського 8 Тернопільська обласна державна адміністрація8 листопада, 14:00-16:00 – зустріч представників місцевого бізнесу та розпорядників бюджетних коштів з Головою АМКУ вул. Грушевського 8.

Контакт для ЗМІ з питань акредитації: +380673224064

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *