Робоча поїздка до Харкова

Робоча поїздка до Харкова

Фахівці Антимонопольний комітет України разом з експертами проєкту Підтримка застосування правил державної допомоги в Україні в Харкові. Голова Антимонопольний комітет УкраїниПищанская Ольга (Ольга Піщанська) очолює робочу поїздку. Під час зустрічей сьогодні в Харківська обласна державна адміністрація проговорили наступі питання:

✔застосування законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання

✔розвиток та захист економічної конкуренції на відповідних регіональних ринках області

Окремо учасники робочої поїздки не залишили без уваги місцевих суб’єктів господарювання і представників асоціацій, з якими спілкувалися щодо практик застосування законодавства про державну допомогу суб’єктам господарювання та проблемних питань регіонального бізнесу, які можуть бути вирішені шляхом застосування законодавства про захист економічної конкуренції.

Також фахівці Антимонопольний комітет України разом з Головою Пищанская Ольга (Ольга Піщанська) та експертами проєкту Підтримка застосування правил державної допомоги в Україні провели тренінг з питань практики застосування законодавства про державну допомогу для фахівців Східного міжобласного територіального відділення #АМКУ, представників громад, структурних підрозділів ОДА, міської та обласної рад, комунальних підприємств. В рамках тренінгу відбувся брифінг з медіа та сесія питань та відповідей. Тематика обговорення викликала чималий інтерес серед учасників.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *