Проект презентував нові можливості Порталу державної допомоги

Проект презентував нові можливості Порталу державної допомоги

22 лютого, під час вебінару “Контроль та моніторинг зобов’язань надавачів ДД за рішеннями АМКУ засобами порталу ДД”, експерти Проекту презентували новий функціонал Порталу Державної допомоги. 

Участь у вебінарі взяли представники Департаменту моніторингу і контролю державної допомоги Антимонопольного комітету України. 

Під час онлайн-зустрічі обговорювались потоки інформації між Порталом державної допомоги, системою електронного документообігу “Аскод” та базою даних Реєстру рішень з державної допомоги.

Було продемонстровано новий функціонал Порталу та онлайн-засоби роботи із даними Реєстру, зокрема контекстний пошук, налаштування фільтрів за всіма полями відображення та вивантаження бази Реєстру до MS Excel.

Нові можливості Порталу дозволятимуть  користувачам  швидше і зручніше отримувати інформацію стосовно виконання рішень  АМКУ у сфері держдопомоги.  Також їх можна використовувати для  моніторингу та контролю державної допомоги в Україні.  Експерти Проекту та спеціалісти Департаменту обговорили подальші кроки покращення роботи із даними.

Нагадаємо, що для надавачів державної допомоги, проектом розроблено ЕСДД  (Експертна система з питань державної допомоги). Цей онлайн-бот допомагає надавачам та отримувачам державної допомоги за рахунок автоматичного консультування та надання їм рекомендацій, документів та інших матеріалів з питань конкретних кейсів. Кожен алгоритм наприкінці веде на сторінку рекомендацій щодо підготовки документів!

 ЕСДД доступна на Порталі за посиланням: http://pdd.amc.gov.ua/portal/main/expertsystem/question/02

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *