Експерти Проекту постійно працюють над удосконаленням IT-інструментів для моніторингу та контролю державної допомоги

Експерти Проекту постійно працюють над удосконаленням IT-інструментів для моніторингу та контролю державної допомоги

Як ефективно використовувати  IT-інструменти для моніторингу та контролю держдопомоги? Відповідь на це питання 31 січня дав експерт Проекту з ІТ  Андрій Журавльов під час вебінару  “IT-інструменти для моніторингу та контролю ДД”, що був проведений для працівників АМКУ. 

На створеному Проектом Порталі державної допомоги, де запроваджені Особисті кабінети надавачів ДД, форми онлайн-повідомлень та реєстри ДД, наразі додані  

  • Довідник з ДД,
  • Експертна система з ДД,
  • Портал знань,

Для надавачів допомоги зібрано всю необхідну інформацію, що стосується нормативно-правової бази у сфері Державної допомоги. 

Зазначені ресурси підготовлені у тісній співпраці з Антимонопольним комітетом України та Проектом SESAR. 

Для вашої зручності, всі вони зібрані в одному місці –  на сайті Проекту за посиланням: https://sesar.inf.ua/links/

Під час вебінару учасникам тренінгу провели детальний екскурс по всім існуючим онлайн інструментам. 

“Сфера державної допомоги досить нова. Не всі ще орієнтуються в законодавчих нормах. Для того, щоб не шукати нормативно-правові акти по сайтах різних державних структур, ми зібрали все в одному місці. Хочу звернути увагу на “Експертну систему з ДД” –  це онлайн-опитувальник, який задає уточнюючи запитання та допомагає надавачам оцінити, чи є в їх витратах ознаки державної допомоги, а також надає поради і рекомендації відповідно до конкретного випадку. Якщо максимально його використовувати, то можна буде побороти практику “пустих” повідомлень,  тобто таких, що не потрібно було подавати. Буде зекономлено час і надавачів ДД, і працівників АМКУ”, – зазначає експерт Проекту Андрій Журавльов. 

В процесі детального розбору існуючого інструментарію, учасники висловлювали свої побажання щодо покращення обговорених ІТ-можливостей. Експерти Проекту вже опрацьовують озвучені побажання, щоб забезпечити цифрову трансформацію процесів моніторингу та контролю державної допомоги.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *