В Івано-Франківську пройшов останній регіональний тренінг у 2021 році

В Івано-Франківську пройшов останній регіональний тренінг у 2021 році

17 грудня завершився дводенний регіональний тренінг за участю експертів Проекту,  Голови Антимонопольного комітету України Ольги Піщанської та спеціалістів Департаменту державної допомоги АМКУ в Івано-Франківську.

16 грудня, в рамках візиту,  керівництво АМКУ та SESAR провели зустріч з очільницею Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світланою Онищук, головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем та міським головою Івано-Франківська Русланом  Марцінківим.

Крім керівництва області та міста, питання, що стосуються застосування законодавства про державну допомогу обговорили з підприємцями регіону.

Івано-Франківськ став 8 містом, де у 2021 році був проведений регіональний тренінг. Представники комунальних підприємств, Західного міжобласного територіального відділення АМКУ, органів місцевого самоврядування та бізнесу в онлайн і офлайн форматі поглиблювали свої знання з питань державної допомоги.

“Сьогоднішній тренінг – останній у 2021 році. Оглядаючись на минулий рік, я дуже задоволений. Експерти Проекту, спільно з АМКУ, провели 8 регіональних тренінгів, під час яких допомогли більш детально розібратися в питаннях держдопомоги сотням, а можливо й тисячам фахівців з усієї країни. Це стало можливим завдяки менеджменту АМКУ. Я щиро вдячний пані Ользі Піщанський, що вона особисто займається просвітницькою роботою в сфері державної допомоги. Сподіваюся, наступний рік буде ще більш продуктивним”, –  сказав керівник проекту Штефан Сабау учасникам тренінгу з Франківщини.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *