Вебінар про державну допомогу на високошвидкісний Інтернет на прикладі країн ЄС

Вебінар про державну допомогу на високошвидкісний Інтернет на прикладі країн ЄС

На початку 2000-х років у Празі витратили 12,2 мільйони євро на високошвидкісний Інтернет у школах та громадських місцях. Крім того, цією мережею могли користуватися громадяни для доступу до інформації що стосується державного сектору, як от електронний уряд чи туристична інформація. 

Провайдери у 2007 році поскаржилися в Єврокомісію, що ця державна допомога впливає на конкуренцію.

Чим закінчився розгляд справи? Чи були виявлені порушення? Які факти при оцінці допустимості допомоги розглядала Єврокомісія? 

Відповіді на ці та інші питання під час вебінару дадуть експерти Проекту ЄС «Підтримка застосування правил державної допомоги в Україні». 

Також, під час онлайн-зустрічі, розглянуть приклади справ, що стосуються державної допомоги у сфері широкосмугового зв‘язку у Франції, Естонії, Греції, Іспанії, Італії. 

Вебінар, за участі АМКУ, та представників інших зацікавлених держорганів, стане продовженням роботи в рамках розробки критеріїв оцінки допомоги у сфері, що стосується розгортання широкосмугового зв‘язку. 

Крім того, експерти розкажуть про випадки та умови повернення надлишкової державної допомоги. 

Нагадаємо, що за участі Проекту ЄС SESAR вже відбувалося обговорення критеріїв для цієї сфери за участю АМКУ, Мінцифри та НКЕК

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *