АНОНС вебінару “Тимчасові антикризові рамки заходів державної допомоги для підтримки економіки після агресії росії проти України”

АНОНС вебінару “Тимчасові антикризові рамки заходів державної допомоги для підтримки економіки після агресії росії проти України”

В листопаді 2022 року Єврокомісією було опубліковано повідомлення  “Про Тимчасові антикризові рамкові заходи державної допомоги для підтримки економіки після агресії росії проти України” (2022/C 426/01)”.

В цьому документі Європейська комісія зазначила заходи, які визначають, яка державна допомога і кому може надаватися у зв’язку з ситуацією, в якій опинилися країни ЄС через війну в Україні. 

Підвищення вартості енергоносіїв, необхідність скорочення їх витрат,  зміна постачальників – це лише короткий опис реалій енергетичного сектору Європи у 2022-23 роках.

Санкційна політика ЄС, обмеження та скорочення експорту до країн агресорів, необхідність моніторингу бенефіціарів на наявність підсанкційних юридичних чи фізичних осіб, крім того, зменшення попиту, а отже і експорту  в Україну, чи транзиту по території України через війну. 

Як враховувати нові реалії при оцінці допустимості державної допомоги країнам ЄС, які можуть бути механізми підтримки та багато іншого описано в Повідомленні 2022/C 426/01. 

4 квітня о 14:00  для фахівців АМКУ відбудеться практичний вебінар, під час якого експерти Проекту ЄС SESAR  детально проаналізують зазначене Повідомлення Європейської комісії 2022/C 426/01.  

Якщо вам теж цікава ця тема, і ви хочете долучитися до вебінару, для реєстрації  надішліть ПІБ, телефон та посаду на: Dubova@amcu.gov.ua

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *