Анонс вебінару “Оцінка допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання в межах державно-приватного партнерства та концесії”

Анонс вебінару “Оцінка допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання в межах державно-приватного партнерства та концесії”

5 квітня об 11.00 експерти Проекту ЄС “Підтримка застосування правил державної допомоги в Україні” (Проект ЄС SESAR) проведуть вебінар на тему: “Оцінка допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання в межах державно-приватного партнерства та концесії”. 

Питання концесії та приватно-державного партнерства має неабияку актуальність в рамках повоєнної відбудови України. Вже зараз зрозуміло, що для відновлення всього що було знищено чи пошкоджено під час війни,  потрібні будуть величезні ресурси. 

Згідно з новим дослідженням Всесвітнього банку, ООН, Європейського Союзу, на відновлення України після вторгнення, розпочатого росією рік тому, знадобиться щонайменше 411 мільярдів доларів.

Механізми концесії чи державно-приватного партнерства дадуть можливість значно зекономити державні ресурси, і зробити процес відбудови максимально швидким. 

Також слід не забувати про дотримання правил державної допомоги. Як оцінити наявність держдопомоги під час підготовки проекту, за яких умов державна допомога буде допустимо, і більш детально – приклади конкретних кейсів, які розглядалися Єврокомісією, що стосувалися будівництва метро в Лондоні та регіональних аеропортів Греції – про все це експерти Проекту ЄС SESAR розкажуть під час вебінару. 

До участі у вебінарі запрошуються зацікавлені сторони. Для реєстрації на вебінар надішліть ПІБ, телефон та посаду на: Tkachenko@amcu.gov.ua

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *