Анонси SESAR: вебінар «Оцінка допустимості державної допомоги на створення експортно-кредитних агентств»

Анонси SESAR: вебінар «Оцінка допустимості державної допомоги на створення експортно-кредитних агентств»

Кредитування – один із важливих механізмів, завдяки якому розвивається економіка. Кредитування спрямоване на підтримку експортерів – компаній, які працюють на зовнішні ринки, – один з ключових напрямків роботи для держави, адже мова йде про зовнішні надходження грошей в економіку. 

В той же час, експортна діяльність і кредитна підтримка з боку держави цього напрямку всередині країни прямо впливає на конкуренцію на міжнародному рівні. 

Оскільки держава є зацікавленою в збільшенні експорту – часто експортно-кредитні  установи повністю чи частково належать органам влади. 

5 травня о 13:00 запрошуємо до участі у вебінарі «Оцінка допустимості державної допомоги на створення експортно-кредитних агентств»

Під час онлайн-зустрічі експерти Проекту ЄС SESAR, на основі досвіду ЄС, допоможуть розібратися у питанні, коли держава може фінансувати створення таких організацій, щоб державна допомога була допустимою, зокрема і на міжнародному рівні. 

До участі у вебінарі запрошуємо усіх зацікавлених. Для реєстрації на вебінар надішліть ПІБ, контактні дані та посаду на пошту: Demchenko@amcu.gov.ua

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *